Świat się zmienia, trendy zmieniają się co chwilę, ale chęć ludzkości do uratowania własnej planety robi się tylko większa z roku do roku. Nie możemy z tego się nie cieszyć! Eco trend teraz wpływa na życie większości ludzi. Zmieniają one swoje upodobania w wyborze transportu, jedzenia i… rzeczy! Torebki Ecodirect są idealnym rozwiązaniem dla każdego, bo pomagają dołączyć się do uratowania Ziemi i jednocześnie są komfortowe w użytkowaniu i mega praktyczne!

EcoDirect – to firma, która działa na rynku Polskim już od wielu lat. Jednak, jak każda dobrze rozwijająca się firma, posiada już klientów na terenie całej Europy. Dla naszych pracowników nie ma czegoś takiego, jak duża odległość, czy bariera językowa! Zawsze doceniamy każdego klienta i jesteśmy w stanie wykonać i dostarczyć zamówienie nie tylko na terenie Polski a i całej Europy!  EcoDirect jest tą wyjątkową firmą, gdzie Państwo, jako klient, mogą pilnować za każdym etapem wykonania zamówienia, bo jesteśmy nie tylko sprzedawcą świetnego w użytkowaniu produkty, a i producentami!

Nawiązując współpracę z nami, Państwo zaoszczędzą własny czas i nie będą mieć sprawy z pośrednikami. Jako producent jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej indywidualny projekt graficzny i go nadrukować, a nie pracować tylko ze standardowymi szablonami. Kolejnym plusem współpracy z nami jest cena naszego towaru, która jest niższa niż średnio-rynkowa, znów przez to, że nie jesteśmy pośrednikami i nie podnosimy przez to ceny.

Jak każda mała, towarzyska firma posiadamy zgraną ekipę, która będzie odpowiedzialna za wykonanie i dostarczenie do Państwa zamówienia. Oznaką naszego progresu są postępu w świecie biznesowym! Mamy własny patent na torebki, które pomogą uratować wasz samochód od dużej ilości śmieci różnego rodzaju. Jesteśmy uczestnikami corocznego festiwalu Remadays, pracownik naszej firmy jest uczestnikiem znanej światowej sieci przedsiębiorców BNI (gdzie dodatkowo reklamujemy i opowiadamy o własnym produkcie)!  Przede wszystkim rozwijamy się dla Państwa, żeby jeszcze lepiej i jeszcze szybciej wykonywać zamówienia. Oprócz rewelacyjnie niskiej ceny i wysokiej jakości zamówienia, zawsze przed omówieniem zamówienia, wysyłamy do Państwa próbki naszych torebek, żeby Państwu było łatwiej zobaczyć, dotknąć i zrozumieć z jakiego materiału są zrobione nasze torebki.

04KONTAKT

EcoDirect Sp. z o.o.
ul. Przemysłowa 4
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki